Sponzoring

Hudební festival JIZERSKÁ NOTA patří k tradičním akcím Libereckého kraje již více než 30 let (založen byl v roce 1981). Těší vystoupení kvalitních českých i slovenských folkových skupin a značnému zájmu diváků. Dvoudenního festivalu se letos zúčastní 12 předních folkových skupin z různých koutů republiky (např. Praha, Plzeň, Chrudim, Brno) se známými hosty – Kamelot Brno a Jarret Liberec.
img_sponzori

Již po páté se uskuteční soutěž mladých skupin a duet do 18 let DĚTSKÁ NOTA a s ní spojený „dětský den“ plný soutěží, her a rovněž netradiční tvůrčí dílna z přírodních materiálů. Na Dětskou notu je volný přístup bez vstupného a právě dětský program tedy vyžaduje jistou finanční dotaci.

V rámci prezentace podnikatelských subjektů Vám nabízíme účast na propagačních tiskovinách festivalu, tedy „reklamu, inzerci, prezentaci“ apod. na plakátu, letáku, ve festivalovém zpravodaji „Notes“ či na poutači u hlavní scény v centru Hejnic a v areálu Autokempu. V rámci podpory Vám poskytneme volné vstupenky pro Vaše pracovníky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.